msza św.    aktualności    historia parafii   fotografie    dane kontaktowe


Dąbki 2020, 18-25 października

Ogłoszenia Parafialne

1. Pandemia nie zakończyła się. Nasza parafia jest obecnie w czerwonej strefie zagrożenia. Wszyscy bardzo to przeżywamy i zachowujemy rozumnie zasady bezpieczeństwa. Od 17 października mamy limit 52 osób mogących znajdować się jednorazowo wewnątrz kościoła. Wchodząc do kościoła dezynfekujemy dłonie. Siadamy bezpiecznie w oznaczonych miejscach. Ksiądz/szafarz udzielający komunii na złożone dłonie jest w maseczce i wcześniej dezynfekuje dłonie. Komunia św. przyjęta na dłoń jest bezpieczniejszą formą od przyjęcia do ust.
Spowiedź jest w dni powszednie przed lub po liturgii po ustaleniu indywidualnym z księdzem. Wszystkie pytania i sprawy możemy zgłaszać osobiście także na kom. 601 217 957.

2. W tym tygodniu msza św. od wtorku do piątku o godz. 17' 00.

3. Różańcowa modlitwa: w dni powszednie o godz. 16'30, ale w czwartek podczas adoracji po mszy św. W niedzielę różaniec odmawiamy po pierwszej mszy św.

4. W czwartek adoracja Najśw. Sakramentu po mszy św.  - do godz. 19'00. Podczas adoracji można skorzystać z sakramentu pojednania ( proszę o zgłoszenie się w zakrystii).

5. Modlitwy Wypominkowe, czyli za Zmarłych wypisanych na kartkach można składać codziennie po liturgii w kościele. Będziemy modlić się w Dzień Zaduszny (2 listopada) przed mszą o g. 17'00 oraz w następne dwie niedziele listopada przed mszą o g.8'30.

6. Rodziców, którzy chcą przygotować swoje dzieci do komuni św. proszę o osobisty kontak z księdzem.

7. Pamiątki w postaci kartek z ikoną naszej Patronki, Matki Bożej z Góry Karmel wraz z modlitwą do Niej można nabyć codziennie w zakrystii.

8. Są wolne intencje mszy św. w dni powszednie października.


numer konta bankowego parafii: 40124014281111001047094892

 
  Dobrego tygodnia, udanego odpoczynku dla Gości i sił dla pracujących. Szczęść Boże!
 
ks. Andrzej Pęcherzewski, proboszcz